Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenéři

24. 2. 2008
Trenéři

Jak jednou pravil soudruh V. I. Lenin, "Učit se, učit se, učit se". Možná se vám to zdá, že to je otřepané klišé, ale bohužel je to pravda, bez učení nebo tréninku to daleko nedotáhnete a ve WoW to platí dvojnásob. Ať už jde o trénink vašeho povolání, vašich profesí nebo i něčeho jiného, tady by jste měli nají průvodce který vám s tím pomůže.


Trenéři profesí
Cílem Profesí ve World of Warcraft je sbírání nejrůznějších surovin a jejich následné využívání ve výrobě předmětů, které můžete buď použít, nebo prodat.
Jsou celkem 4 stupně znalosti profese (v datadisku Burning Crusade je jich 5).
  • Apprentice (1-75)- potřebný level 5, cena 10
  • Journeyman (75-150)- potřebný level 10, cena 5
  • Expert (150-225)- potřebný level 20, cena 50
  • Artisan (225-300)- potřebný level 35, cena 5
  • Grand Master (jen v Burning Crusade) (300-375)- potřebný level 60, cena 10
Protože je trenérů profesí opravdu mnoho a najít ty základní není problém (Journeyman a Apprentice trenéři jsou v každém hlavním měste a téměř všechny profese jsou zastoupeny i v sekundární vesnici (Razor Hill, Brill, Gold Shire atd.), stačí se zeptat stráží na cestu), tak tady máte "jenom" seznam těch trenérů kteří se hledají opravdu těžce (Expert, Artisan, Grand Master).

Alchemy Blacksmithing Enchanting Engineering Leatherworking Mining Tailoring

Trenéři zbraní
WoW je plný různých zbraní a i když každé povolání s nějakou zbraní začíná, nemusí to znamenat, že s tím typem zbraně musíte hrát pořád. Trenéři zbraní vás můžou naučit používat i jiné zbraně, ale jen ty které jsou vhodné pro vaše povolání.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář